Aljo Beran - Soubor 9- ti kreseb a grafických listů

Volné listy, většina signována Aljo Beran.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1907-1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

8037. Soubor 9- ti kreseb a grafických listů
Dražba ukončena:22.02.2017 18:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč