Aljo Beran - Motiv z Dubrovníku

Monotyp, 40x58 cm, signováno vlevo dole A. Beran, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907-1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

8009. Motiv z Dubrovníku
Dražba ukončena:22.02.2017 18:08:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč