Alfred Šnábl - Alej

Olej na plátně, 70x56 cm, signováno vpravo dole Šnábl 1939, rám.

o autorovi: 1901 - 1968
Malíř. Studoval na UMPRUM v Praze u J. Bendy a F. Kysely a na AVU v Praze u M. Švabinského, K. Krattnera a W. Nowaka. Portrétista, krajinář, grafik a ilustrátor. Zasedal v kabinetu Ministerstva školství a kultury jako znalec výtvarných umění.

6842. Alej
Dražba ukončena:25.01.2017 18:19:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč