Alfred Šnábl

6842. Alej

popis: Olej na plátně, 70x56 cm, signováno vpravo dole Šnábl 1939, rám.

o autorovi: 1901 - 1968
Studoval Umělecko-průmyslovou školu v Praze a poté studoval na AVU, u prof. M. Švabinského. Portrétista, krajinář, grafik a ilustrátor. Zasedal v kabinetu Ministerstva školství a kultury jako znalec výtvarných umění.

zbývá: 2 dnů, 19 hodin

konec dražby: 25. 1. 2017 18:19:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 500 Kč