Alex Adolf Jelínek - Venkovské stavení

Olej na plátně, 57x63 cm, signováno vlevo dole Alex, rám.

o autorovi: 1890-1957
Narodil se ve Strmilově u Jindřichova Hradce. Studoval pražskou UMPRUM, AVU v Mnichově a poté v Praze u prof. Švabinského. Ve své tvorbě se věnoval převážně figurálním námětům a portrétům jak v malbě, tak i v grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

8019. Venkovské stavení
Dražba ukončena:22.02.2017 18:18:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč

1 500 Kč 27.01.2017 0:21:02 849