Aleš Knotek - Bez názvu II

Litografie, 32x43 cm, signováno vpravo dole Aleš Knotek, volný list.

o autorovi: 1956
Malíř, tvůrce objektů. Studoval stavební fakultu VUT v Brně, před dokončením přešel na architekturu AVU v Praze. Je zakládajícím členem umělecké skupiny TUNEL, členem skupiny TORZO a SVU Mánes. Věnuje se malbě kombinovanými technikami, vrstvením a modelováním barev až k reliéfu. Abstraktní obrazy světa jsou proloženy symboly a znaky.

8039. Bez názvu II
Dražba ukončena:22.02.2017 18:38:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:700 Kč