Adolf Russ - Sedící muž

Olej na plátně, 78x63 cm, signováno vlevo dole Ad. Russ 1854, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

5596. Sedící muž
Dražba ukončena:29.09.2016 20:15:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč