A. R. Holan - Dívka v kloboučku

Akvarel, 68x44 cm, signováno vpravo dole A. R. Holan 48m rým, pasparta, zaskleno.

5326. Dívka v kloboučku
Dražba ukončena:28.09.2016 19:51:29
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 28.09.2016 19:46:29 292
800 Kč 28.09.2016 13:08:15 1957