Anežka Medunová - Polní kytice

Olej na plátně, 50x40 cm, signováno vlevo dole A. Medunová, nerámováno.

1909, Plzeň - 1972, Praha
Žákyně prof. A. Němejce a J. Skupy v Plzni. Poté studia na soukromě škole E. Frinty a také na AVU (prof. O. Nejedlý). Věnovala se především krajinomalbě.

4298. Polní kytice
Dražba ukončena:31.03.2016 18:07:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč