. - Vánoční strom republiky

Plakát, 30. léta, litografie, 90x62.
Pozn.: Vydalo Zemské ústředí péče o mládež v Čechách. Poškozeno.

.
15945. Vánoční strom republiky
Dražba ukončena:14.02.2018 18:30:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:400 Kč

400 Kč limit (12.02.2018 21:44:56) 1022