1. pol. 20. stol. - Tropická přilba

Pozn.: Místy poškozena.

1. pol. 20. stol.
5208. Tropická přilba
Dražba ukončena:22.06.2016 22:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč