Černý - Lovecká scéna

Olej na překližce, 18x31 cm, signováno vpravo dole Černý, rám

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny

8045. Lovecká scéna
Dražba ukončena:22.02.2017 18:48:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč