značeno O. Spitra in Prag - Zeměměřičský přístroj na trojnožce

Výška: 110 cm, poškozeno, značeno.

Pozn.: Bez záruky funkčnosti.

značeno O. Spitra in Prag
5155. Zeměměřičský přístroj na trojnožce
Dražba ukončena:22.06.2016 21:39:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč