MENU
Vstup do aukce
167. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
30. října 2024 od 20:00
167. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
31. října 2024 od 20:00
169. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
13. října 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Poškozeno, značeno.
Pozn.: Bez záruky funkčnosti.
> zpět na aukční výsledky
značeno Excelsior special Paris
5038. Trombon
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
vydraženo za:
3 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 600 Kč
limit (22.06.2016 19:35:06)
254
3 500 Kč
limit (22.06.2016 19:35:07)
1694
3 300 Kč
limit (22.06.2016 19:30:26)
1694
3 200 Kč
1781
3 100 Kč
limit (22.06.2016 19:26:19)
1694
3 000 Kč
1781
2 900 Kč
limit (22.06.2016 19:21:37)
1694
2 800 Kč
1781
2 800 Kč
1927
2 700 Kč
1694
2 600 Kč
1927
2 500 Kč
limit (22.06.2016 9:29:07)
435
2 500 Kč
627
1 700 Kč
435
1 600 Kč
1759
1 500 Kč
1694