značeno Excelsior special Paris - Trombon

Poškozeno, značeno.

Pozn.: Bez záruky funkčnosti.

značeno Excelsior special Paris
5038. Trombon
Dražba ukončena:22.06.2016 19:40:07
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč