nesignováno - Připoutaná

Litina, výška: 44 cm, nesignováno, vespod značeno tovární značkou.

Pozn.: Poškozeno. Ulomený prst. Zašpiněno barvou.

nesignováno
5553. Připoutaná
Dražba ukončena:29.09.2016 19:21:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč