MENU
Vstup do aukce
167. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
30. října 2024 od 20:00
167. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
31. října 2024 od 20:00
169. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
13. října 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Dřevo zlacené, výška 36 cm.
Pozn.: Povrch poškozen.
> zpět na aukční výsledky
.
5722. Párové konzole
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
vydraženo za:
10 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
10 000 Kč
1072
9 500 Kč
600
9 000 Kč
948
8 500 Kč
600
8 000 Kč
86
7 500 Kč
600
7 000 Kč
33
6 500 Kč
600
6 000 Kč
limit (12.08.2016 22:08:30)
948
5 500 Kč
600
5 000 Kč
limit (12.08.2016 22:08:26)
948
4 900 Kč
600
4 800 Kč
limit (12.08.2016 22:08:23)
948
4 700 Kč
600
4 600 Kč
limit (12.08.2016 22:08:20)
948
4 500 Kč
600
4 400 Kč
limit (12.08.2016 22:08:16)
948
4 300 Kč
600
4 200 Kč
limit (12.08.2016 22:08:12)
948
4 100 Kč
600
4 000 Kč
limit (12.08.2016 22:08:09)
948
3 900 Kč
600
3 800 Kč
limit (12.08.2016 22:08:06)
948
3 700 Kč
600
3 600 Kč
limit (12.08.2016 22:08:04)
948
3 500 Kč
600
3 400 Kč
limit (12.08.2016 22:08:01)
948
3 300 Kč
600
3 200 Kč
limit (12.08.2016 22:07:59)
948
3 100 Kč
600
3 000 Kč
limit (12.08.2016 22:07:56)
948
2 900 Kč
600
2 800 Kč
limit (12.08.2016 22:07:52)
948
2 700 Kč
600
2 600 Kč
limit (12.08.2016 22:07:45)
948
2 500 Kč
600
2 400 Kč
limit (12.08.2016 22:07:41)
948
2 300 Kč
600
2 200 Kč
limit (12.08.2016 22:07:36)
948
2 100 Kč
600
2 000 Kč
948