. - Párové konzole

Dřevo zlacené, výška 36 cm.

Pozn.: Povrch poškozen.

.
5722. Párové konzole
Dražba ukončena:29.09.2016 21:55:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč