. - Lodě v přístavu

Litografie, 66x87 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

.
5149. Lodě v přístavu
Dražba ukončena:22.06.2016 21:29:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč