. - Eine Matinée bei Liszt

Litografie, 35x45 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Poškozeno.

.
5174. Eine Matinée bei Liszt
Dražba ukončena:22.06.2016 21:57:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč