francouzský malíř 1. třetiny 20. stol. - Koně u vody

Litografie, 44x32 cm, signováno vpravo dole nečitelně , rám, zaskleno.

Pozn.: Přípis vlevo nahoře - Publié par l´Estampe Moderne, 14 Rue de Richelieu, Paris - 1926

francouzský malíř 1. třetiny 20. stol.
6757. Koně u vody
Dražba ukončena:01.12.2016 21:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč