.

6782. Josef II.

popis: Olej na plátně, rám.

Pozn.: Restaurováno - nažehleno.

dražba ukončena: 1. 12. 2016 22:29:13

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 21 000 Kč