MENU
Vstup do aukce
167. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
30. října 2024 od 20:00
167. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
31. října 2024 od 20:00
169. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
13. října 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Poškozeno, značeno.
Pozn.: Bez záruky funkčnosti.
> zpět na aukční výsledky
značeno J. Bašta
5094. Flétna
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
vydraženo za:
2 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 600 Kč
limit (22.06.2016 18:24:14)
549
2 500 Kč
limit (22.06.2016 18:24:15)
435
2 000 Kč
limit (22.06.2016 18:23:54)
435
1 900 Kč
549
1 800 Kč
limit (21.06.2016 20:10:50)
435
1 700 Kč
411
1 600 Kč
435
1 500 Kč
1694