značeno J. Bašta - Flétna

Poškozeno, značeno.

Pozn.: Bez záruky funkčnosti.

značeno J. Bašta
5094. Flétna
Dražba ukončena:22.06.2016 20:19:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč