Vlaminck - L´église de Bougival

Barevná litografie, 18,5x24 cm, signováno vpravo dole Vlaminck, rám, pasparta, zaskleno.

4952. L´église de Bougival
Dražba ukončena:26.05.2016 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč