Marie Dulavová - Slunečnice

Olej na sololitu, 50x60 cm, signováno vlevo dole Dulavová, rám.

4948. Slunečnice
Dražba ukončena:26.05.2016 21:26:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 26.05.2016 21:13:11 1016
800 Kč 20.05.2016 15:55:30 1040