Olej na plátně nalepeném na překližce, 62x53 cm, nesignováno, rám. Pozn.: Malba poškozena. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu (souboru předmětů) kulturní hodnoty vydané NPÚ.