nesignováno - Panna Maria Bolestná

Olej na plátně, 50x42 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Malba i rám poškozeny. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu (souboru předmětů) kulturní hodnoty vydané NPÚ.

nesignováno
4926. Panna Maria Bolestná
Dražba ukončena:26.05.2016 21:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč