Plán aukcí: jarní část sezóny

Vážení přátelé,úvodem mi dovolte poděkovat za velkou přízeň, kterou věnujete našim aukcím, Váš zájem a účast jsou pro nás klíčové a velice si vážíme Vaší důvěry.Současně samozřejmě děkuji všem majitelům uměleckých děl, kteří se je rozhodli prodat naším prostřednictvím a díky kterým máme možnost nabízet tak širokou škálu zajímavých aukčních položek.Vaše ohlasy a hlavně každodenní styk s Vámi mi potvrzuje, že svou práci děláme dobře (samozřejmě si velice vážím i všech připomínek a postřehů, které mohou vylepšit naši práci).Chci Vás seznámit s naším plánem aukcí, které uspořádáme ve zbývajícím čase jarní části aukční sezóny:

-další aukce nás čeká 31.5. a 1.6.,

-aukce knih a grafických listů proběhne 14.6. (její katalog je již také zveřejněn, ještě ale dodáme velké množství položek)

poslední aukce před letní přestávkou proběhne 28. a 29. června....Jak sami vidíte, máme před sebou ještě velké množství položek, věřím, že Vás některé zaujmou a rozhdnete se je dražit. Současně vyzývám majitele obrazů, grafických listů, plastik, starožitností a bibliofilií, aby nám nabídli své věci do aukce.

Přeji Vám všem krásný jarní a letní čas.Ing. Jaroslav Jakubec a kolektiv Obrazů v aukci

Nabídněte (nejen) obrazy do našich aukcí

Vážení přátelé,

naše historicky první aukce knih, grafiky a dalších antikvárních položek se setkala s velkým ohlasem. Připravujeme další aukci "antikvariát". Katalog si můžete prohlédnout po rozkliknutí odkazu nad tímto článkem.  Do aukce přijímáme zajímavé položky. Nabídky prosím zašlete mailem, případně můžete i bez ohlášení přijít do naší galerie.

Stále samozřejmě přijímáme do našich aukcí obrazy, plastiky, grafiku a vybrané starožitnosti. Předem děkuji za Vaše nabídky.Ing. Jaroslav Jakubec a kolektiv Obrazů v aukci

Nadcházející únorové aukce

Vážení přátelé,

úvodem Vám všem srdečně děkujeme za hojnou účast v naší lednové aukci a věříme, že ti z vás, kteří byli při přihazování úspěšní, si významně rozšířili sbírky.

V únoru jsme pro Vás připravili dokonce dvě aukce.

15.2. proběhne první aukce zaměřená na antikvární sortiment ve které jsme se zaměřili na zajímavé knihy, tisky a fotografie.

Na konci měsíce 22.-23.2. proběhne tradiční aukce výtvarného umění.

K účasti na obou těchto aukcích Vás co nejsrdečněji zvu.Ing. Jaroslav Jakubec a kolektiv Obrazů v aukci

Blog